RIO germination seeds for parakeets and exotic birds

Kaubamärk: Rio
Hind:
1,60 €
Kogus: - +
Idandatud seemned ja terad peaksid olema kohustuslik osa linnu toidus. Looduses toituvad linnud seemnetest nende küpsusastme piimavahustaadiumis. Seepärast on idandatud seemne segu lindude jaoks rohkem füsioloogilist laadi toit. Me ei soovita peamist seemnesegmendi idanemist, sest see võib sisaldada seemneid, mis pole leotamiseks sobilikud. Näiteks, linaseemned võivad leotades lima välja lasta.

Idandatud seemned on hästi tuntud oma kõrge proteiini, vitamiinide ja mineraalide sisalduse poolest. Veelgi enam, akrospiinil on bioloogiliselt tähtsate ainete sisaldus kõrgem kui teraviljal. Seda seetõttu, et akrospiin hakkab muutma mikroelemente, aminohappeid vajalikeks vitamiinideks ja valkudeks. Näiteks võrreldes seemnetega sisaldab idanev nisu 5 korda rohkem B- ja C 5-vitamiini, magneesiumi ja tsinki - 3 korda rohkem. Sünteesitakse uued vitamiinid: karoteen (provitamiin A) ja looduslik antioksüdant-vitamiin E.

Proovitud seemnete korrapärane tarbimine väldib tasakaalustamata toitumise tagajärgi - avitaminoos ja aneemia erinevad etioloogiad.

RIO idanenud seemned on spetsiaalne seemnete segu, millel on suurepärane idanemisvõime. See on tasakaalustatud, et võimaldada lindudele kõiki toitaineid.
Sarnased tooted
Tootekood: RIO21012
3,60 €
Tootekood: RIO22070
1,90 €
Tootekood: RIO 22130
3,20 €
Tootekood: RIO21170
2,99 €