Tootegrupid

Koera konserv "Energy Paté" tuunikalaga 375g

Kaubamärk:
Laoseis: Laos
Hind:
3,90 €
Kogus: - +

Non-stop dogwear toode Energy Pâté on tervislik koeratoit, mis on töötatud välja kõrgekvaliteediliste koostisosadega ja keskkonnasõbraliku pakendiga. Koostisosad pärinevad inimtaseme kvaliteediga esmasest tööstusest, et kindlustada kooslus, mis oleks rikas kõrge kvaliteediga valkudest ja oleks madala niiskusesisaldusega. Me kasutame kanaliha ja kalaliha vastandina kanast ja kalast valmistatud jahule või teistele töödeldud koostisainetele. Meie pasteedid on töötatud välja koos ühega Euroopa juhtivamatest inimtoiduks mõeldud tuunikala tootjatest, kellel on üle 60-aastane kogemus antud valdkonnas. Me väärtustame keskkondlikku jätkusuutlikkust ning seetõttu oleme me kasutanud keskkonnasõbralikku Tetra Recart® pakkimist.

Energy Pâté pakutakse kahe erineva maitsega: Wild Fish (looduslik kala) ja Fresh Chicken (värske kana).

Wild Fish on 18%-lise valgu- ja 8,5%-lise rasvasisaldusega tervislik koeratoit.

  • 80% sisaldusest on puhas looduslik tuunikala
  • Sisaldab kala kui ainsat loomset valguallikat
  • Madal niiskuse tase 67%
  • Kõrge maitsvustase
  • Pole lisatud säilitusaineid, maitseaineid ega värvaineid

Wild Fish kasutab tuunikala kui esmast koostisosa, sest see on rikas kõrge kvaliteediga valkude poolest. Kartulid ja juurviljad kindlustavad tähtsate vitamiinide, mineraalide ja kiudainete olemasolu. Tervema naha ja pehmema karvkatte saamiseks lisatakse lõheõli ja päevalilleõli. Antioksüdantide looduslikud allikad aitavad vähendada vabade radikaalide mõju. Looduslikest allikatest pärit Omega-3, vitamiin D, raud, kaltsium ja fosfor aitavad parandada ja tugevdada luid. Lisatud glükoosamiin ja kondroitiin toetavad kõhre säilitamist.

Wild Fish on kiududevaba, gluteiinivaba ja ei sisalda GMO*-d. See ei sisalda mingeid lisatud/kunstlikke värvaineid, säilitusaineid ega maitseaineid. Toode ei sisalda mingit lisatud suhkrut või sojaõli.
*Geneetiliselt muundatud organism

Sarnased tooted
Tootekood: 138004 ,   Laoseis: Laos ,   Maitse:
3,69 €
Tootekood: 138005 ,   Laoseis: Laos
3,69 €
Tootekood: 8595602529766 ,   Laoseis: Laos
2,95 €
Tootekood: 8595602534425 ,   Laoseis: Laos
1,20 €
Tootekood: 900357931316412613 ,   Laoseis: Laos ,   Maitse:
3,95 €