Tootegrupid

Meist

"Minu nimi on Mäuks ja olen elavaloomuline kassipoiss. Oma praeguste omanike juurde sattusin ma nii:

Oli imekaunis juunikuu hommik. Kui ma silmad lahti tegin, avastasin ma ennast kõrgest rohust. Olen kindel, et  ma ise sinna magama ei läinud aga nüüd olin ma seal. Mul oli kõht kole tühi ja hirm oli ka. Minu ees oli roheline võrkaed ja teisel pool seda aeda liikusid suured ja väiksed inimesed. Püüdsin nende käest küsida, et kus ma olen, aga keegi ei vastanud. Järsku ilmusid kaks suurt inimest läbi rohu minu selja taha ja hakkasid imelikult  häälitsema- kisskisskiss. Teadmata nende kavatsusi ei julgenud kohe ligi minna. Varsti aga jäin neist ühte pikemalt vaatama ja samal ajal haaras teine minust kinni.  Kriimustasin küll aga olin veel liiga pisike, et nende vastu saada. 

 Vahepeal on palju vett merre voolanud ja sellest ajast saadik olengi elanud nende inimeste kodus - kraapinud nende mööblit, närinud nende käsi..... "Hmmm, küll neid on alles minusuguse kassiga õnnistatud!" 

 - - -

Sellest pisikesest kiisupoisist sai ka alguse idee teha üks korralik e-pood, kus oleks kvaliteetne ja hea valik ning  mõistlikud hinnad. Lisandunud on ka üks füüsiline esinduspood Kuressaare Auriga keskuses.

- - -

Kõikide klientide tagasiside on teretulnud - milliseid tooteid tahate poes näha, mida saame teha paremaks jne.

Head ostlemist soovides,
4käppa.ee meeskond