Tootegrupid

PC UltraCompact liiv lõhnatu 7kg

Tootekood: 6430076891044
EAN: 6430076891044
Laoseis: Laos
Hind:
14,59 €
Kogus: - +

ULTRA COMPACT UNSCENTED KASSILIIV

PRIMACAT ULTRA COMPACT UNSCENTED
Valmistatud Euroopas
Lõhnatu
  • Looduslik ja lõhnatu
  • Tõhusalt paakuv
  • Hea lõhnasiduvus
  • Tolmuvaba

Kassiliiv PrimaCat Ultra Compact toob kassi liivakasti argise luksuse. Lõhnatu liiv Ultra Compact on valmistatud kvaliteetsest looduslikust savist ehk hallist naatriumbentoniidist, millel on antibakteriaalsed omadused. Väga peened liivaterad imavad tõhusalt niiskust ja seovad täiuslikult ebameeldiva lõhna, lisaks sellele tundub liiv kassi käppadele mõnus. Kassiliiv Ultra Compact muudab sinu igapäevaelu lihtsamaks, sest selles moodustuvad paakunud tükid on kiiresti ja hõlpsasti eemaldatavad.

Liiva Ultra Compact suurepärane imamisvõime ja tõhus paakumine muudavad liiva käsitsemise hõlpsaks. Lihtsalt eemalda tükid ja lisa vajaduse korral puhast liiva. Peaaegu 100% tolmuvaba liiv ei tekita korralagedust, vaid püsib liivakastis paigal ja kassi kopsud jäävad tolmust puhtaks.

Võta lähedal asuvast poest kaasa täielikult ringlussevõetav 7-kilone kandesangadega papp-pakend. Kassiliivade PrimaCat Ultra Compact hulgast saad valida ka vanillilõhnalise variandi.

Kui liivakast pole piisavalt puhas, kirtsutab kass tõenäoliselt selle peale nina ja rahuldab oma vajadused mujal. Et kass käiks meelsasti liivakastis, on soovitatav paakunud tükid iga päev eemaldada ja liiv täielikult vahetada näiteks kord nädalas või siis, kui liiv pole enam puhas. Paakunud liivatükid ja ligane liiv kõrvaldatakse koos segajäätmetega, neid ei lasta kanalisatsiooni ega panda komposti hulka.

 

Soovid asendada kassiliiva uue kabamärgi või kvaliteediga? Kassiliiva on mõistlik asendada järk-järgult, sest kass võib uut liiva võõrastada ja liivakastis käimisest keelduda. Harjuta kassi uue liivaga, puistates vana liiva peale õhuke kiht uut liiva. Kui uue liiva lõhn ja tekstuur on saanud kassile tuttavaks, võid kogu vana liiva uuega asendada.

Pakendite suurused: 
7 kg

KOOSTIS

Naatriumbentoniit

TOODETUD

Türgi

Sarnased tooted
Tootekood: 5905397010975 ,   Laoseis: Laos
8,60 €
Tootekood: 124773 ,   Laoseis: Laos
15,60 €
Tootekood: 560117 ,   Laoseis: Laos
19,90 €
Tootekood: 138901 ,   Laoseis: Laos
8,60 €
Tootekood: 138900 ,   Laoseis: Laos
16,95 €