Tootegrupid

Plaqueoff Animal EU kassile/koerale 40g

Laoseis: Laos
Hind:
16,99 €
Kogus: - +
PlaqueOff® Animal on rahvusvaheliselt patenteeritud toode, mis võitleb hambakivi ja hambakatuga hammaste pinnal ja vähendab bakteriaalset survet. PlaqueOff® Animali toimeaine on naturaalne taimne merevetika D1070 ekstrakt.

Registreeritud Rootsi Põllumajandusministeeriumis. Merevetikas D1070 on kinnitatud WHO (United Nations World Health Organisation), FDA (U.S. Food and Drug Administration) ja FAO (Food and Agriculture Organisation of the United Nations) poolt kui GRAS (Generally Recognised As Safe - üldiselt ohutu).

PlaqueOff® Animalil ei ole lokaalset mõju, see toimib süsteemselt. Toidu seedumisel imenduvad komponendid verre, seejärel eritub sülge ühend, mis hoiab ära hambakatu kogunemist hammastele. On teada, et sülje koostis võib aidata tõrjuda hambakivi ja hambakattu moodustavaid baktereid. Kliinilised uuringud inimestel on näidanud, et ainete kogunemine hambaemailile on vähenenud kuni 88% ja hambakivi on kas täiesti kadunud või muutunud väga poorseks ja kergesti eemaldatavaks. Humaanuuringutel on tulemused olnud märgatavad isegi juba 4-8 nädala pärast ja need on regulaarsel kasutamisel paranenud. PlaqueOff® Animali tuleks kasutada iga päev.

Koostis: Naturaalne taime element merevetikas D1070, mis sisaldab: polüsahhariide 52%, mineraalaineid ja mikroelemente 22%, valke kõikide aminohapetega 6%, kiude 6%, oomega-3 rasvhappeid 2%, tuhka 17%. Sisaldab naturaalset joodi. 1 mõõtelusikatäis PlaqueOff Animali sisaldab umbes 0,2 mg joodi. Suhkrut, säilitus- ja värvaineid ei ole lisatud.

Kasutamine: Koerad kuni 10 kg ja kassid: ½ -1 lusikatäis* päevas. Koerad 10-25 kg: 1-2 lusikatäit päevas. Koerad üle 25 kg: 2 lusikatäit päevas. * 0,05 ml mõõtelusikas on tootega kaasas. Alustage väiksema doosiga, et loom maitsega harjuks. Seejärel suurendage kogust soovitatava doosini. Segage toiduga või raputage selle peale. Kõik koerad on erinevad ja mõnikord võib soovitatav doos olla liiga väike. Kui kahe kuu jooksul mingit mõju märgata ei ole, võite kogust suurendada. Kui tulemused ilmnevad, vähendage kogus taas tavadoosini.

Teadaolevaid kõrvatoimeid ei ole, kuigi mõnel loomal võib tekkida kerge kõhulahtisus. Sel juhul vähendage lihtsalt doosi ja siis suurendage see järk-järgult tavaliseni. Ette on tulnud mõningaid allergilisi reaktsioone nagu sügelemine, ekseem jne. Selle põhjuseks on allergia merevetikate vastu. Halva hingeõhu ja hambakivi vähenemise kiirus on loomadel erinev.

Säilitamine: Hoida toatemperatuuril kuivas ja lastele kättesaamatus kohas. Avatud toode tuleks ära kasutada 24 kuu jooksul.

Euroopa patent nr. 1328285B1. Globaalne patent kinnitamisel.

Päritoluriik: Rootsi. Tootja: Swedencare AB.

Turustaja: Biodistra AB, Box 284, SE-301 07 Halmstad, Rootsi.
Sarnased tooted
Tootekood: 502501 ,   Laoseis: Laos
3,80 €
Tootekood: 502511 ,   Laoseis: Laos
4,95 €
Tootekood: KNOC00116 ,   Laoseis: Laos
17,45 €
Tootekood: 62011 ,   Laoseis: Laos
7,45 €
Tootekood: 2031 ,   Laoseis: Laos
23,50 €