Tootegrupid

"Tursarull" kalanahast närimismaius 50g

Laoseis: Laos
Hind:
7,69 €
Kogus: - +

,,Tursarull’’ kalanahast närimismaius 50g
Söödamaterjal

 

Kasulik on kalanahast närimismaiust anda pärast sööki, kuna siis on hammaste puhastus eriti oluline.

  • Kaua kestev maius
  • Ideaalne noorele lemmikule, kui hambad sügelevad
  • Ja vanemale igavuse peletamiseks
  • Puhastab, tugevdab hambaid ja igemepiiri
  • Aitab vältida hambakivi teket ja igemepõletikku
  • Kergesti seeditav
  • Oomega-3- ja -6 rasvhapete allikas
  • Lisaks sisaldab looduslikult D3 ja B2 vitamiine
  • Kõrge proteiinisisaldusega
  • Ei sisalda ühtegi lisaainet

Enneta lemmiku hambaprobleeme

Tursanahast maiused on suurepärane kooslus kergesti seeditavatest valkudest ja asendamatutest aminohapetest ning need aitavad su lemmikloomal tugevdada ja puhastada hambaid ning masseerida igemeid. Kalanahast närimismaiused on valmistatud 100% naturaalsest tursanahast. Need on ükshaaval käsitsi rullitud ja kuivatatud Saaremaal. Tootmisel kasutatakse üle nädala kestvat alla 30°C õhkkuivatusmeetodit, säilitades kõik olulised vitamiinid ja mineraalid. Su lemmik ei suuda kalamaiustele vastu panna, sest see lõhn võtab ka kõige ükskõiksema koera nuuskima.

Tursk toiduna on väärtuslik hästi seeduv valguallikas, mis sisaldab asendamatuid aminohappeid ning oomega-rasvhappeid, mis on head sinu lemmiku nahale, karvkattele, hammastele, liigestele ja immuunsüsteemile.

Kalanahast närimismaiused on mitu-ühes toode, need sobivad nii noorele kui vanemale lemmikule hammaste puhastamiseks ja ajaviiteks. Sobib samuti toode näiteks kutsikatele igemete masseerimiseks, et sinu juhtmed terveks jääksid. Maiuseid võid anda igal ajal, sest need on madala kalorsusega ning sobivad seega ka dieedil lemmikule. Eriti kasulik on maiust anda pärast sööki, kuna siis on hammaste puhastus eriti oluline. Kõige lihtsam on alati probleeme ennetada ja pakkuda lemmikule tervislikku maiust iga päev. Sobib nii koertele, kassidele, tuhkrutele –kõigile, kellele meeldib kala!

 

Island of Pets eelised

Island of Pets kuivatatud tursanahast maiused on 100% naturaalsed, sest koosnevadki ainult kuivatatud tursanahast. Nii on need täielikult ilma lisaaineteta: ei sisalda kunstlikke säilitus-, lõhna-, värv- ega maitseaineid.

Island of Petsi eripäraks on see, et kontrollime toote valmimise protsessi, tootes oma maiused inimkvaliteedi järgi käsitööna. Kasutame tootmisel päikesepaneele ning jälgime jätkusuutlikkuse põhimõtteid.

 

Kasutamine

Paku lemmikloomale maiust hammaste puhastamiseks ning toidulaua mitmekesistamiseks.
Pane tähele! Kuna tegemist on loodusliku kalanahaga, on maiusel õrna kalalõhn, mis pakki avades väheneb.

Lemmikloomi tuleb maiuste närimisel jälgida. Lämbumise vältimiseks visake ära kõik väikesed tükid, mis võivad puruneda. Varustage alati värsket joogivett.

NB! Varuge närimise või maiuse andmisel rohkelt värsket vett. Kuna tegemist on loodusliku maiuspalaga, võivad selle suurus, värv ja välimus varieeruda, see on normaalne. Samuti võite märgata loomulikku lõhna ja õli, kui teie lemmik seda närib; see looduslik õli võib teie mööblit, vaipa või muid pindu määrida. Vigastuste ja lämbumisohu vältimiseks jälgige oma lemmiklooma, kuni ta seda maiust naudib ja vali kindlasti sobiva suurusega närimispulk. Kui see toode puruneb või sellel tekivad teravad servad, visake see oma lemmiklooma ohutuse huvides kohe minema.

Soovitame alates 4. elukuust. Hoida alati jooginõud värske veega saadaval.

Käsitsi valmistamise tulemusena varieerub tursarullide pikkus ja suurus, sellest tulenevalt võib ühes pakis olla 4-8 tursarulli.

Hoida suletud nõus toatemperatuuril.
Parim enne: vaata pakendilt
Kogus: 50g

Sarnased tooted
Tootekood: 6430056887609 ,   Laoseis: Laos
16,49 €
Tootekood: 6430076894298 ,   Laoseis: Laos
8,49 €
Tootekood: 6430076894281 ,   Laoseis: Laos
7,49 €
Tootekood: 6430076894267 ,   Laoseis: Laos
7,49 €
Tootekood: 6430076890733 ,   Laoseis: Laos
5,49 €