PrimaCat betoniit kassiliiv Lõhnatu 5L

Laoseis: Laos
Hind:
5,36 €
Kogus: - +

Lõhnastamata kassiliiv, mis sobib isegi terava ninaga kassile. Kvaliteetne ja lõhnatu kassiliiv PrimaCat Fresh Unscented seob kassiliiva kasti lõhna tõhusalt, hoides kassi kuningriigi värske ja meeldivana. Värske ja 100% looduslik kaltsiumbentoniit on eriti hea imavusega looduslik savi. Liiv moodustab väljaheite ümber kiiresti tihke ja lihtsasti koristatava paakaine, mis muudab liivakasti puhastamise hõlpsaks ja vaevatuks. Paakaine on tihke ega murene ning muudab kassiliiva eriti kauakestvaks, sest ei ole vaja vahetada kogu liivakasti sisu – eemaldata tuleb vaid paakunud tükid! Liiva kaunis valge värv on looduslik, mitte keemilise töötlemise tagajärg. 

Lõhnatu kassiliiv PrimaCat Fresh Unscented on saadaval ka käepärases 10 l säästupakendis, mis sobib eriti mitme kassiga majapidamisse. Toode on saadaval ka värske õunalõhnaga: valge kassiliiv Fresh Green Apple. Kvaliteetsed PrimaCati kassiliivad leiate mugavalt oma toidupoest.

Kassiliiva kasti on oluline regulaarselt puhastada, sest kassid on liivakasti puhtuse suhtes eriti nõudlikud. Eemaldage paakunud tükid liivakastist iga päev ja vahetage kogu kassiliiv kord nädalas või siis, kui liiv ei ole enam hügieeniline. Kassiliiva ei tohi valada kanalisatsiooni ega komposti. Vaadake täpsemalt kassiliiva jäätmekäitluse lehekülgedelt.

Kavatsete kassiliiva vahetada? Kassid võivad olla kassiliiva kasutamisel väga nõudlikud ja keelduda liiva vahetumise korral kastis asjal käimast. Kassiliiva vahetamiseks riputage algul õhuke kiht uut liiva vanale peale. Kui kass on uue liiva lõhna ja tekstuuriga harjunud, võite kogu kassiliiva uue vastu välja vahetada.
 

Pakendi suurus: 5 l & 10 l

KOOSTIS

Valge bentoniit.

KASUTUSJUHEND

Täitke liivakast vähemalt 7 cm kassiliivakihiga. Eemaldage klombid iga päev. Ärge laske kassiliivaklompe tualettpotist alla, vaid visake need ära koos olmejäätmetega. Lisage kassiliiva vastavalt vajadusele, et liivakastis oleks vähemalt 7 cm liiva.