Tootegrupid

PC UltraCompact liiv vanilla 7kg

Tootekood: 6430076891051
EAN: 6430076891051
Laoseis: Laos
Hind:
14,59 €
Kogus: - +

ULTRA COMPACT VANILLA KASSILIIV

PRIMACAT ULTRA COMPACT VANILLA
Valmistatud Euroopas
Lõhnastatud
  • Meeldiv vanillilõhn
  • Tihked hõlpsasti puhatavad tükid
  • Peaaegu tolmuvaba
  • Seob tõhusalt lõhna

PrimaCat Ultra Compact on 100% looduslikust savist ehk hallist naatriumbentoniidist valmistatud kvaliteetne kassiliiv. Peened liivaterad on väga imavad, seovad ebameeldivaid lõhnu kiiresti ja tõhusalt ning lisaks on bentoniidil antibakteriaalsed omadused. Kassiliivaga Ultra Compact puhastad kassi liivakasti ühe hetkega, sest paakunud liiva on kerge puhta liiva seest eemaldada. Õrn vanillilõhn muudab liiva käsitsemise veelgi meeldivamaks ning peen tekstuur tundub kassi käppadele mõnus ja pehme.

Tänu suurepärasele imavusele ja tõhusale paakumisele ei vaja kassiliiv Ultra Compact sagedast vahetamist. Peaaegu tolmuvaba liiv hoiab ka koha puhta, sest see püsib liivakastis ega tekita kassi kuningriigis korralagedust. Tolmuvaba liiv hoiab ka kassi tervist, sest kassi kopsudesse ei tungi tolmu.

Täielikult taaskasutatavat  7-liitrist kandekäepidemega papp-pakendit on mugav lähimast toidupoest koju kaasa võtta. Kassiliiv PrimaCat Ultra Compact on saadaval ka lõhnastamata.

Kass on oma liivakasti puhtuse suhtes väga nõudlik. Eemalda paakunud tükid liivakastist iga päev ja lisa uut liiva sobivas koguses juurde. Vaheta kogu liiv kord nädalas või siis, kui liiv paistab olevat ligane. Liivakast ei tohi haiseda. Kassiliiv võib ummistada kanalisatsiooni ja seda ei panda komposti hulka, mistõttu kastist kogutud tükid ja sodi kõrvaldatakse koos segajäätmetega.

Kui soovid proovida uut kassiliiva kaubamärki või kvaliteeti, harjuta kassi järk-järgult uue liivaga. Kass ei pruugi tahta liivakastis käia, kui liiv on järsku vahetunud või muutunud kassile ebamugavaks. Lisa vana liiva peale õhuke kiht uut liiva, et kass harjuks uue liiva lõhna ja tekstuuriga. Kui uus liiv tundub kassile piisavalt tuttav, asendage vana liiv täielikult uuega.

Pakendite suurused: 
7 kg

KOOSTIS

Naatriumbentoniit, lõhnaaine

TOODETUD

Türgi

Sarnased tooted
Tootekood: 5905397013822 ,   Laoseis: Laos
10,49 €
Tootekood: 501044 ,   Laoseis: Laos
19,70 €
Tootekood: 560117 ,   Laoseis: Laos
19,90 €
Tootekood: 501065 ,   Laoseis: Laos
9,50 €
Tootekood: 138900 ,   Laoseis: Laos
16,95 €