PrimaCat betoniit kassiliiv Õuna lõhnaga 5L

Kaubamärk: PrimaCat
Laoseis: Laos
Hind:
5,36 €
Kogus: - +

Kvaliteetne valge kassiliiv täidab kõik kassi soovid. Õrna värske õunalõhnaga mikrokassiliiv PrimaCat Fresh Green Apple kuulub parimate kassiliivade hulka, muutes liivakasti igapäevase puhastamise kassiomanikule lihtsamaks.  

Õunalõhnaga kassiliiv hoiab lõhna kontrolli all, sidudes ebameeldivad lõhnad kindlalt endasse. Liiva tooraineks on 100% looduslik ja kvaliteetne kaltsiumbentoniit, mis on eriti hea imavusega ning moodustab tihke ja hõlpsasti koristatava paakaine, muutes liivakasti puhastamise kiireks ja tõhusaks. Liiv on toodetud täiesti looduslikust savist ja selle valge värv ei tulene kemikaalidest. Samuti kestab kassiliiv kaua, sest kogu liiva ei ole vaja koristamise käigus vahetada – eemaldate vaid paakunud tükid ja kast on jälle puhas! Peaaegu tolmuvaba kassiliiv püsib liivakastis ega kandu laiali, hoides kassi kuningriigi täiesti puhtana.

Viieliitrisel kotil on poest koju viimiseks mugav käepide. Saadaval ka lõhnastamata: valge lõhnatu kassiliiv Fresh Unscented. Kvaliteetsed PrimaCati kassiliivad leiate mugavalt oma toidupoest.
Kassiliiva kasti on oluline regulaarselt puhastada, sest kassid on liivakasti puhtuse suhtes eriti nõudlikud. Eemaldage paakunud tükid liivakastist iga päev ja vahetage kogu kassiliiv näiteks kord nädalas või siis, kui liiv ei ole enam hügieeniline. Kassiliiva ei tohi valada kanalisatsiooni ega komposti. Vaadake täpsemalt kassiliiva jäätmekäitluse lehekülgedelt.

Kavatsete kassiliiva vahetada? Kassid võivad olla kassiliiva kasutamisel väga nõudlikud ja keelduda liiva vahetumise korral kastis asjal käimast. Kassiliiva vahetamiseks riputage algul õhuke kiht uut liiva vanale peale. Kui kass on uue liiva lõhna ja tekstuuriga harjunud, võite kogu kassiliiva uue vastu välja vahetada.
 

Pakendi suurus: 5 l & 10 l

KOOSTIS

Valge bentoniit, lõhnaaine.

KASUTUSJUHEND

Täitke liivakast vähemalt 7 cm kassiliivakihiga. Eemaldage klombid iga päev. Ärge laske kassiliivaklompe tualettpotist alla, vaid visake need ära koos olmejäätmetega. Lisage kassiliiva vastavalt vajadusele, et liivakastis oleks vähemalt 7 cm liiva.

Sarnased tooted
Tootekood: 124773 ,   Laoseis: Laos
9,99 €
Tootekood: 119361 ,   Laoseis: Laos
16,90 €
Tootekood: 1031028 ,   Laoseis: Laos ,   Maitse:
6,25 €
Tootekood: 501044 ,   Laoseis: Laos
12,95 €
Tootekood: 560117 ,   Laoseis: Laos
12,95 €